55 555 01 04 masz pytania ?
x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Projekt i montaż kuchni

  Jednym z ważniejszych działów naszej firmy jest montaż i produkcja mebli kuchennych - dlaczego ?

  Kuchnia to najbardziej popularne pomieszczenie w każdym domu

  Staramy się aby nasze produkty były ozdobą tego pomieszczenia. Muszą być nie tylko piękne i dopasowane, ale również funkcjonalne i odporne na zmieniające się warunki w kuchni. Przy projektowaniu kuchni korzystamy z najlepszych programów 3D, wcześnie zawsze wykonujemy pomiar (gratis na terenie Elbląga i okolic).

  Nasza rola nie zaczyna i nie kończy się na projekcie, produkcji i montażu kuchni. Oferujemy również doradztwo w przygotowaniu pomieszczenia przed montażem kuchni. Zapewniamy montaż jak i zarazem sprzedaż samej kuchni.

  W zależności od wielkości kuchni i wyboru akcesoriów, wykończeń czas realizacji kuchni wynosi od 1 do 6 tygodni. Wiele kuchni (modułów) posiadamy od ręki. Dzięki dużemu doświadczeniu i produkcji na dużą skalę, ceny naszych kuchni są wyjątkowo atrakcyjne.

  Przewagą nad kupnem kuchni np. przez Internet, jest możliwość obejrzenia zastosowanych technik, jakości frontów, blatów każdego systemu kuchennego z naszej oferty. W naszej galerii mebli prezentujemy wszystkie dostępne kuchnie w wielu konfiguracjach (wielkościach i ustawieniach).

  Jakość naszych mebli doceniają projektanci i deweloperzy, którzy oferują swoim klientom zawsze końcowy produkt najwyższej jakości.

  W związku z uruchomieniem naszej strony www, będziemy starali się tutaj Państwu przybliżyć wiele matamorfoz kuchni. Wszystkie nasze "poczynania" będą też mogli Państwo obserwować na Facebook'u.

  Poniżej prezentujemy możliwości programu do aranżacji 3D, na którym projektujemy nasze kuchnie. Mają Państwo pewność, iż końcowy produkt będzie wyglądał tak jak Państwo tego oczekują...

  Extom Galeria Mebli
  Kazimierzowo 6E (obok salonu Renault Ossowski)

  tel. 55 555 01 04
  e-mail: galeria@extomgaleria.pl

  Godziny otwarcia
  poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
  w soboty 10:00 - 14:00

  do góry strony